Allashajsza.hu mobil

257
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Dísznövény kertészeti feladatok (időszakosan is)
- Szigetszentmiklós -

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt.
Szigetszentmiklósra
munkatársakat keres
Dísznövény-kertészeti feladatok ellátására
Feladatok:
- Növénygondozás, ültetés, palántázás,
- Áruk szortírozása, minőségi ellenőrzése
- Áru összekészítés,
- Áruk kézi anyagmozgatása,
- Gépek kiszolgálása (késztermékek levétele, alapanyagok töltése)
Elvárások:
- Pontos, precíz önálló munkavégzés
- Megbízhatóság, rugalmasság
- Esztétikai érzék
- Teljesítményorientált hozzáállás
Reklám
- Fizikai állóképesség
Előnyt jelent:
- Kertészeti munkákkal kapcsolatos tapasztalat
- Növényismeret
- Komissiózásban, címkézésben, áruátvételben szerzett tapasztalat
- Targoncás jogosítvány
Amit kínálunk:
- Napi 8 órás munkarend
- Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel vagy egyszerűsített foglalkoztatással
- Egyszerűsített foglalkoztatás esetén heti elszámolás
- Hosszú távú munkalehetőség
- Üvegházban, ill. szabadtéren történő munkavégzés, álló, fizikai munka
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

Reklám

Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Igaziallasok mobil - Cigi-dohány mobil -