Allashajsza.hu mobil

327
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Mérlegképes könyvelőt keresünk
- Budapest VIII. kerület -

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Stabil, dinamikusan növekvő, budapesti vendéglátó ipari cégcsoport VIII. kerületi Központjába keres mérlegképes könyvelő munkatársat (akár azonnali kezdéssel), teljes munkaidőben.
Feladatok:
- 6-10 cég teljes körű könyvelése
- beszámolókészítés, adóbevallások (kivéve munkaügy)
- adatszolgáltatások készítése.
Elvárások:
- legalább 5 év releváns tapasztalat, melyből minimum 3 év tapasztalat beszámoló összeállításában és teljes körű könyvelésben
- precizitás
- MS Office (különösen Excel) ismeret
- monotónia tűrés
- önálló munkavégzés.
Előny:
- kereskedelemben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
- integrált ügyviteli rendszer ismerete (kiemelten a sERPa rendszer).
Amit kínálunk: biztos céges háttér, fejlődési lehetőség, modern irodai környezet, fiatalos csapat, piacképes jövedelem.

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

Reklám

Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Igaziallasok mobil - Cigi-dohány mobil -