Allashajsza.hu mobil

301

Folyamatirányító mérnök (Körmend)
- Körmend -

Reklám

Az álláshirdetés szövege:
Partner cégünk, Európa több országában jelen lévő gyógyszeripari nagyvállalat megbízásából keresünk Folyamatirányító mérnök pozícióba új munkatársat.
Főbb feladatok:
— Folyamatirányító rendszerek tervezése, telepítésének felügyelete
— Folyamatirányító és mérésadatgyűjtő rendszerek üzemeltetése, karbantartása
— Szoftver validálási feladatok ellátása
— Vezérlő, folyamatirányító rendszerek beszállítóival való együttműködés (API területen)
— Műszerek kiválasztása technológiai folyamatokhoz
— Folyamatirányító rendszerek analízise (adatok, alarmok, szabályzások)
— Karbantartási protokollok kidolgozás, végrehajtásának felügyelete
Reklám
Elvárások:
— Gyengeáramú villamosmérnök diploma (műszeres v. folyamatirányítás)
— Folyamatirányítás területén szerzett tapasztalat gyógyszeripari vagy élelmiszeripari vagy gépgyártó vagy autóipari szektorban
— Minimum 3 év gyógyszergyártási területen szerzett gyakorlat
— Angol nyelv minimum középfokú ismerete, kommunikációs szintű alkalmazása
— PLC (Siemens, Omron) programozási ismeretek
— DCS programozási ismeretek
— precizitás, rugalmasság, alkalmazkodó képesség, önállóság
— jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

Reklám

Itt érdeklődhet, jelentkezhet az állásra:

Reklám

A hirdetés megosztása:
Face GPlus Twit Pint Tumb

Reklám

Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

- Desktop - Keresés - Főoldal - Tudnivalók -
- Igaziallasok mobil - Cigi-dohány mobil -